Все про переїзде

Ми раді, що скоро у вас буде нова квартира. Щоб переїзд пройшов для вас максимально гладко, ми подбаємо про те, щоб усі підключення та послуги, включно з мобільною телефонією та Інтернетом через оптоволоконні, кабельні або DSL-мережі, а також телебаченням і стаціонарними телефонами, переїхали разом із вами. Наші рішення доступні повсюдно в Німеччині.
Важливо: Якщо ви хочете одночасно перенести мобільний телефон/гігакуб і домашній інтернет/ТБ, будь ласка, зареєструйте обидва переїзди окремо у нас. Щоб уникнути затримок і незручностей, це слід зробити за 4-6 тижнів до дати переїзду.

З чим ви хочете переїхати?

Vodafone-Umzug

Інтернет & Телефон

Umzug-Mobilfunk

Мобільна сіть

Чи використовуєте ви DSL або кабель у своїй колишній квартирі?

КабельDSL
multimediadose_vodafone

Кабель

Umzugsformular_UA_Kabel


Ваши персональные данныеdsl-dose

DSL

Umzugsformular_UA_DSL


Ваши персональные данныеКак изменить свой адрес в MeinVodafone

Для этого нажмите на кнопку "Изменить адрес". Затем войдите в MyVodafone под своим именем пользователя и интернет-паролем.
Изменить адрес

Как изменить адрес в приложении MeinVodafone

Запустите приложение и пролистайте вниз до пункта Kundenkonto на главной странице. Нажмите на Meine Daten, а затем на Kundenadresse. Нажмите на значок карандаша в правом верхнем углу, чтобы отредактировать свой адрес.
Всегда обновляйте приложение MeinVodafone до последней версии. Таким образом, все работает без сбоев. У вас еще нет приложения? Тогда скачайте его здесь бесплатно.
Мое приложение Vodafone

У вас GigaCube?

Вы можете использовать свой GigaCube где угодно. Просто включите его в розетку и занимайтесь серфингом. Вы не обязаны сообщать нам свой новый адрес.

Мы могли вам помочь?

Если нет, вы обязательно найдете подходящее решение в нашем сообществе. Или мы будем рады помочь вам лично.
В блог сообщества VodafoneУточнить лично

Питання і відповіді про переїзд Водафон

DSL на кабель: чи можу я перейти?
У компанії Водафон ми особливо полегшуємо клієнтам DSL перехід на кабель, оскільки це відбувається незалежно від терміну, що залишився до кінця дії поточного контракту DSL. Незалежно від того, переїжджаєте ви чи ні, ви можете в будь-який момент перейти з DSL на кабель.
Скільки часу займає перехід з DSL на кабель при підключенні на Водафон?
Зазвичай перехід займає кілька днів. Компанія Vodafone повинна спочатку обробити ваше замовлення і відправити пристрої, що займає близько 5-7 робочих днів. Потім ви можете легко встановити пристрої самостійно і користуватися Інтернетом безпосередньо. Після успішної активації кабельного підключення знадобиться близько 14 днів для деактивації DSL-підключення - ваш телефонний номер буде перенесено, за умови, що ви перебуваєте в тому ж коді міста. Увага: При переїзді процес може зайняти більше часу. Найкраще звернутися безпосередньо в Водафон, щоб дізнатися, скільки часу вам потрібно на це виділити.
Перехід з DSL на кабель: чи обов'язково приїжджати технічному спеціалісту?
Іноді технічний фахівець повинен встановити або активувати з'єднання. У цьому випадку співробітник Vodafone зв'яжеться з вами якомога швидше, щоб домовитися про зустріч.
DSL на кабель: Скільки коштує перехід на Vodafone?
Як правило, Vodafone стягує плату за переїзд у розмірі 39,99 євро. Це покриває витрати на виїзд технічного фахівця до вас додому або на те, щоб узяти з собою номер телефону. Однак Vodafone може відмовитися від плати за переїзд у розмірі близько 40 євро. А саме, якщо ви вирішили перейти на новий кабельний тариф, тому що ваш контракт DSL не може бути продовжений за технічними обставинами.
Коли я повинен повідомити про свій переїзд?
Будь ласка, повідомте нам про це якомога швидше. Найкращий спосіб зробити це - скористатися послугами з переїзду. Таким чином, ми зможемо перевірити наявність вашої продукції безпосередньо на новому місці проживання та ініціювати всі подальші кроки. Якщо вам потрібно швидко переїхати, ми все одно зробимо все можливе, щоб швидко обробити вашу заявку на переїзд в останню хвилину.
Скільки коштує перенесення кабельних підключень Водафон?
Якщо ви переїжджаєте з контрактом Red Internet & Phone, ми стягуємо з вас €39,99 одноразово відповідно до тарифів, зазначених у ціновому прейскуранті. Ми несемо витрати внаслідок переїзду. Наприклад, через виклик технічного фахівця або через присвоєння нового телефонного номера, якщо ви переїхали в інший код міста. Ви завжди платите цей збір за переїзд, якщо змінюється ваша адреса або місце проживання. Це також стосується випадків, коли ви переміщуєтесь, наприклад, у межах одного будинку. У вас з нами тільки телевізійний контракт? Тоді ваш переїзд з нами не коштуватиме вам нічого.
Чи зміниться мій номер телефону під час переїзду?
Якщо код міста змінюється залежно від вашої нової адреси, наприклад, якщо ви переїжджаєте з Мюнхена до Берліна, ви не зможете зберегти свій поточний номер. Після цього ви автоматично отримаєте новий номер. В інших випадках ви можете зберегти свій поточний номер.
Які свідоцтва я маю надіслати під час переїзду?
Чи просили ми вас надіслати нам докази вашого переїзду? Тоді, будь ласка, надішліть нам копію підтвердження про вашу реєстрацію в бюро реєстрації мешканців або новий договір оренди. Найкраще зробити це якомога раніше. Ця інформація має бути включена в копію договору оренди: Важливо: Вашу нову адресу, дату переїзду і підписи сторін, що домовляються, має бути чітко видно на договорі оренди. Будь ласка, надішліть нам ваш доказ із коротким супровідним листом із зазначенням номера вашого клієнта і вашої нової адреси. Ви можете надіслати нам відскановану копію електронною поштою на адресу info@kabelvodafone.com.
Як дізнатися, що мій переїзд перебуває в процесі обробки?
Якщо ви заповните і надішлете форму заявки на переїзд на цій сторінці, ви отримаєте підтвердження про отримання на вашу адресу електронної пошти. Спочатку вам не потрібно робити нічого іншого. Ми негайно перевіримо, чи доступні ваші кабельні продукти Vodafone за новим місцем проживання, а потім письмово проінформуємо вас про подальші дії.
Чи є у мене виключне право на розірвання договору, якщо я переїжджаю до когось, у кого вже є підключення від іншого провайдера?
Ні, у цьому випадку не існує спеціального права на розірвання договору, якщо Vodafone доступний за вашою новою адресою.
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram